Nina

Nina, Poland

Services:

Lap Dance, Pole Dance, Table Dance

Skin: Causian

Age:22

Height:172

Weight:55

Hair:Black

Eyes:Blue

Waist:122

Hips:122

Bust:122

Cupsize:122

Shoes:122

“Vij nga nje qytet I vogel I Shqiperise. Isha ne kerkim te nje pune dhe kembet me sollen tek 4 Elements, as qe e dija cfar isha. Ne minutat e para te intervistes se punes, mendja me punonte cfar mu desh te vija ketu, isha plot me paragjykime. Por pas nje bisede relativisht te gjate, manaxheri me siguroi qe ne kete club nuk ndodh asgje nga ato qe mendja ime po bluante ne ato momente (me siguri e vuri re ankthin tim). Pasi me tregoi me konkretisht se cfar bejne vajzat ne nje strip dhe cilat jane te ardhurat mesatare te tyre, vendosa ta provoj. Sot, pa frike them se nese me jepej edhe 100 here rasti, serish do thoja po. Nuk jam penduar aspak, ketu punon dhe argetohesh ne te njejten kohe, financiarisht eshte me mire se cdo pune tjeter. Ju siguroj qe nuk jemi vajza me te keqija se ato qe punojne neper zyra.

SusanJovana