Jovana

Jovana, Poland

Services:

Lap Dance, Pole Dance, Table Dance

Skin: Causian

Age:26

Height:155

Weight:55

Hair:Black

Eyes:Blue

Waist:122

Hips:122

Bust:122

Cupsize:122

Shoes:122

“Jam nga Beogradi, Serbi. Kur me thane per here te pare te vija te punoja ne Shqiperi, mendova cdua une atje, atje te vrasin. E pranoj qe kisha shume paragjykime. Por nje shoqja ime kembenguli qe te vija ta provoja, me gjithe 1001 pikepyetje ne koke, vendosa ta provoj. C’ndodhi me pas? Jam bere gjysem shqiptare hahahahaha, punoj prej 3 vitesh, dhe sa me gjate qe po rrij, me shume po e adhuroj  4 Elements dhe Tiranen. P.s. Dhe perfitimet financiare, jane me mire se kudo.”

NinaAnna